Газобалонне обладнання – прибутковий бізнес сьогодення

За останні роки в нашій країні значно виріс інтерес до альтернативних видів палива. Головною причиною цього є бажання людей економити за рахунок значної різниці в ціні газу-бензину. У відповідь на зростаючий попит  росте і пропозиція.

Степанюк Олександр Йосипович давно слідкував за розвитком ринку газо-балонного обладнання. Сам перебуваючи за кермом не перший рік, знав як дорого стало утримувати машину і прагнув зменшити ці витрати. А допоміг Димитровський міський центр зайнятості. Вже давно і успішно тут пропонується безробітним, що мають хист, отримати виплати по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності. Цикл лекцій та поради, що до написання бізнес-плану надаються спеціалістами служби в повному обсязі кожному бажаючому. З таким багажем знань за спиною майбутнім підприємцям нічого не страшно.

Основна ідея бізнес-плану Олександра Йосиповича  полягала у наданні послуг з продажу газобалонного обладнання (ГБО) автовласникам. Після успішного захисту своєї бізнес-ідеї чоловік зробив немало кроків в напрямку її реалізації. На сьогоднішній день вже готова торгова точка для продажу та закуплений товар різних країн-виробників. Є закордонні постачальники, але і від свого ніхто не відмовлявся: в наявності обладнання Харківського заводу промислових технологій «Харпромтех».

Підриємець впевней в успіху свого діла і конкуренція його аж ніяк не лякає. «Моїми перевагами в порівнянні з ними буде: більш доступні ціни, якість, можливість встановлення ГБО на авто у сертифікованих спеціалістів з необхідним пакетом документів для оформлення в ДАІ, та подальше гарантійне обслуговування»,- ділиться Олександр Йосипович. А в планах розширення асортименту запчастин та відкриття повноцінного магазину.

Яндекс.Погода
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
 • Інноваційний підхід до вибору професії Інноваційний підхід до вибору професії

  Сьогодні, 21 лютого, фахівець Мирноградського міського центру зайнятостіЛюбов Міркіданова залучилась до круглого столу «Права і обов’язки, як основа патріотичного виховання», який проходив у молодіжному центрі «Рух». Захід був ініційований Мирноградським міським відділом з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

 • Світ професій безмежний Світ професій безмежний

  21 лютого 2018 року фахівець з профорієнтації Мирноградського міського центру зайнятості Любов Міркіданова відвідала школу № 5 ім. Валерія Доценка, де проводилась профорієнтаційна інтерактивна гра Світ професій – безмежний

 • ЯРМАРОК КАР’ЄРИ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ ЛІЦЕЮ ЯРМАРОК КАР’ЄРИ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ ЛІЦЕЮ

  19 лютого 2018 року у Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся Ярмарок кар’єри. Мета заходу - знайомство роботодавців та студентів, налаштування майбутніх фахівців на побудову успішної кар’єри, надання можливості стажування, адаптації майбутніх фахівців до сучасних вимог працедавців, інформування студентської молоді щодо спектру послуг служби зайнятості та стану ринку праці

 • Все новости