Молодь та неповнолітні завітали до Мирноградського міського центру зайнятості

У Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся день відкритих дверей для молоді, у тому числі неповнолітніх, які перебуває на обліку в Мирноградському міському відділі з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.
Розпочався захід з екскурсії по центру зайнятості. Присутніх ознайомили з інформацією, яка їм може бути корисна: розповіли про послуги, які надає служба зайнятості, презентували онлайн-центр пошуку роботи, комп’ютер вільним доступом до мережі Інтернет для створення та розміщення власного резюме, проведення онлайн-співбесіди, ознайомлення з пропозиціями роботодавців – відеовакансіями, продемонстрували куточок майбутнього підприємця, паспорти підприємств міста та папки з описом професій, які користуються попитом на ринку праці. Присутні зацікавились інформацією про можливості професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації за сприянням служби зайнятості.
Захід пройшов надзвичайно інформативно та змістовно.
Яндекс.Погода
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
 • Інноваційний підхід до вибору професії Інноваційний підхід до вибору професії

  Сьогодні, 21 лютого, фахівець Мирноградського міського центру зайнятостіЛюбов Міркіданова залучилась до круглого столу «Права і обов’язки, як основа патріотичного виховання», який проходив у молодіжному центрі «Рух». Захід був ініційований Мирноградським міським відділом з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

 • Світ професій безмежний Світ професій безмежний

  21 лютого 2018 року фахівець з профорієнтації Мирноградського міського центру зайнятості Любов Міркіданова відвідала школу № 5 ім. Валерія Доценка, де проводилась профорієнтаційна інтерактивна гра Світ професій – безмежний

 • ЯРМАРОК КАР’ЄРИ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ ЛІЦЕЮ ЯРМАРОК КАР’ЄРИ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ ЛІЦЕЮ

  19 лютого 2018 року у Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся Ярмарок кар’єри. Мета заходу - знайомство роботодавців та студентів, налаштування майбутніх фахівців на побудову успішної кар’єри, надання можливості стажування, адаптації майбутніх фахівців до сучасних вимог працедавців, інформування студентської молоді щодо спектру послуг служби зайнятості та стану ринку праці

 • Все новости