Резюме – візитна картка шукача роботи

13 березня 2018 р. в Мирноградському міському центрі зайнятості для шукачів роботи відбувся профорієнтаційний семінар «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме».

Начальник відділу активної підтримки безробітних Ганна Майборода ознайомила  учасників семінару про особливості складання резюме сучасного формату, з основними правилами складання резюме.

«Грамотно складене резюме стає надзвичайно важливим у процесі пошуку роботи, адже презентує безробітного навіть за його відсутності. Прочитавши інформацію, роботодавець вже має уявлення про претендента на посаду» - підкреслила Ганна Станіславівна.

Учасники заходу отримали індивідуальну допомогу у написанні резюме та склали макет власного резюме. По закінченню семінару відвідувачи виявили бажання за допомогою фахівця центру зайнятості відзняти відео-резюме, яке допоможе шукачу роботи зацікавити роботодавця.

Яндекс.Погода
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • У Мирноградському міському центрі за допомогою технологій допомагають працевлаштуванню безробітних У Мирноградському міському центрі за допомогою технологій допомагають працевлаштуванню безробітних

    Працевлаштування безробітних та задоволення потреб роботодавця у кадрах це довга і клопітка праця фахівців центру зайнятості в тісному тандемі з роботодавцем. Мирноградський міський центр зайнятості при наданні послуг роботодавцям постійно удосконалює свою роботу, залучаючи до співпраці нових роботодавців. Вже більше року тому фахівці центру зайнятості презентували шукачам роботи ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод». Перше приємне враження від співпраці із службою зайнятості сприяло подальшій тісній співпраці. І той факт, що роботодавець вже не перший раз звертається до Мирноградського міського центру зайнятості, свідчить, що фахівці служби зайнятості добре роблять свою справу.

  • Жінки на кар’єрних сходинках Жінки на кар’єрних сходинках

    Сьогодні 15 березня 2018 року для жінок, які перебувають на обліку в Мирноградському міському центрі зайнятості, відбувся семінар «Жінка на ринку праці», основною метою якого є формування позитивного та свідомого ставлення до свого майбутнього, а також підвищення рівня внутрішньої мотивації до досягнення власних життєвих цілей.

  • Для випускників МПГЛ відбулась акція "Випускник" Для випускників МПГЛ відбулась акція "Випускник"

    14 березня 2018 року за ініціативи Мирноградського міського центру зайнятості для студентів Мирноградського професійного гірничого ліцею відбулась акція «Випускник»

  • Все новости