Відеорезюме: ефективний спосіб сподобатися роботодавцю

Традиційно будь-які пошуки роботи починаються з написання резюме та його розповсюдження серед потенційних роботодавців. Зважаючи вже на зміст, стиль та спосіб подачі інформації, представник роботодавця складає свою думку про претендента, яку в ході особистої зустрічі може підтвердити або, навпаки, спростувати.  Підвищити свої шанси на ринку праці допоможе відеорезюме - послуга Державної служби зайнятості.

Відеорезюме - це короткий відеоролик в цифровому форматі з короткою, але вичерпною розповіддю про себе. Відеорезюме повинно містити біографічні відомості, освіту, кар'єру, особисті якості.

До основних правил складання відео резюме відносяться:

 • Концентрація на головній інформації, що одночасно характеризує шукача роботи і демонструє його переваги для працевлаштування.
 • Необхідний формат тривалості такого ролика - 2 хвилини. Починати розповідь треба з освіти, потім перейти до етапів кар'єри. Говорити коротко, лише найяскравіші, цікаві факти. Все інше роботодавець, зацікавившись подробицями, захоче дізнатися зі звичайного резюме, яким супроводжується відео.
 • Стиль розповіді залежить від займаної посади. Для творчих професій треба продемонструвати неординарність і креативність, для фінансових - строгість і чіткість, для управлінських - комунікабельність і задатки лідера.
 • Зовнішній вигляд - акуратний і зібраний.
 • Посмішка викликає довіру і симпатію. Так само, як впевненість і чіткість рухів. Щоб уникнути тремтіння і перешкод варто скористатися штативом, це дозволить зняти якісне і красиве відео.
 • Перед тим, як зробити ролик, варто подивитися кілька прикладів в інтернеті, в тому числі - невдалих, щоб точно знати, чого робити не слід. Зовнішність не головне для роботодавця. Складаючи відеорезюме, необхідно зосередитись на професійних якостях.

Фахівці Мирноградського міського центру зайнятості можуть допомогти у складанні, запису та розповсюдження відеорезюме. Більш детальнішу інформацію можна отримати за тел. 7-60-11 або звернувшись безпосередньо до центру зайнятості.

Яндекс.Погода
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
 • У Мирноградському міському центрі за допомогою технологій допомагають працевлаштуванню безробітних У Мирноградському міському центрі за допомогою технологій допомагають працевлаштуванню безробітних

  Працевлаштування безробітних та задоволення потреб роботодавця у кадрах це довга і клопітка праця фахівців центру зайнятості в тісному тандемі з роботодавцем. Мирноградський міський центр зайнятості при наданні послуг роботодавцям постійно удосконалює свою роботу, залучаючи до співпраці нових роботодавців. Вже більше року тому фахівці центру зайнятості презентували шукачам роботи ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод». Перше приємне враження від співпраці із службою зайнятості сприяло подальшій тісній співпраці. І той факт, що роботодавець вже не перший раз звертається до Мирноградського міського центру зайнятості, свідчить, що фахівці служби зайнятості добре роблять свою справу.

 • Жінки на кар’єрних сходинках Жінки на кар’єрних сходинках

  Сьогодні 15 березня 2018 року для жінок, які перебувають на обліку в Мирноградському міському центрі зайнятості, відбувся семінар «Жінка на ринку праці», основною метою якого є формування позитивного та свідомого ставлення до свого майбутнього, а також підвищення рівня внутрішньої мотивації до досягнення власних життєвих цілей.

 • Для випускників МПГЛ відбулась акція "Випускник" Для випускників МПГЛ відбулась акція "Випускник"

  14 березня 2018 року за ініціативи Мирноградського міського центру зайнятості для студентів Мирноградського професійного гірничого ліцею відбулась акція «Випускник»

 • Все новости