Воркшоп – захід, який допоміг в боротьбі зі стресовими ситуаціями.

В Мирноградському міському центрі зайнятості 6 березня 2018 року відбувся воркшоп для осіб з числа ВПО, АТО та осіб з інвалідністю за участю представників ЦПСР НаУКМА м. Покровська.

Основною метою заходу була актуалізація психологічних ресурсів людини шляхом визначення головної стратегії роботи зі стресом та побудова алгоритму подолання кризових ситуацій.

Фахівець ЦПСР НаУКМА м. Покровська Леся Чепенко наголосила: «Ми не повинні – та і не в змозі – уникати стресу. Але ми можемо використати його та насолодитися їм, якщо краще пізнаємо його механізми й виробимо відповідну філософію життя».

Присутні виконували вправи, серед  яких   «Моя історія життя». Під час виконання даної вправи присутні встановили "мости" між різними періодами життя. Також жвавий інтерес учасників воркшопу викликала вправа «Життєві ситуації та кризи».

Сподіваємось, що захід допоміг отримати практичні навички в галузі керування своїм психоемоційним станом та розів’є власні ресурси стресостійкості, які допоможуть в професійній діяльності та в житті.

Яндекс.Погода
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • У Мирноградському міському центрі за допомогою технологій допомагають працевлаштуванню безробітних У Мирноградському міському центрі за допомогою технологій допомагають працевлаштуванню безробітних

    Працевлаштування безробітних та задоволення потреб роботодавця у кадрах це довга і клопітка праця фахівців центру зайнятості в тісному тандемі з роботодавцем. Мирноградський міський центр зайнятості при наданні послуг роботодавцям постійно удосконалює свою роботу, залучаючи до співпраці нових роботодавців. Вже більше року тому фахівці центру зайнятості презентували шукачам роботи ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод». Перше приємне враження від співпраці із службою зайнятості сприяло подальшій тісній співпраці. І той факт, що роботодавець вже не перший раз звертається до Мирноградського міського центру зайнятості, свідчить, що фахівці служби зайнятості добре роблять свою справу.

  • Жінки на кар’єрних сходинках Жінки на кар’єрних сходинках

    Сьогодні 15 березня 2018 року для жінок, які перебувають на обліку в Мирноградському міському центрі зайнятості, відбувся семінар «Жінка на ринку праці», основною метою якого є формування позитивного та свідомого ставлення до свого майбутнього, а також підвищення рівня внутрішньої мотивації до досягнення власних життєвих цілей.

  • Для випускників МПГЛ відбулась акція "Випускник" Для випускників МПГЛ відбулась акція "Випускник"

    14 березня 2018 року за ініціативи Мирноградського міського центру зайнятості для студентів Мирноградського професійного гірничого ліцею відбулась акція «Випускник»

  • Все новости