Скористайтеся можливістю отримати дистанційні послуги Пенсійного фонду України

Час не стоїть на місці. Розвиваються інформаційні технології і Пенсійний фонд України також йде в ногу з часом, пропонуючи громадянам свої дистанційні сервіси для поліпшення якості обслуговування громадян.

На сьогоднішній день в управлінні Пенсійного фонду України зареєстровано на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України 5,5 тисяч  громадян, проте лише    27,6 % або 1,5 тис. з них стали дійсно користувачами електронних послуг, здійснивши вхід до свого особистого кабінету, в якому наявна інформація про:

 • заробітну плату та стаж за період з липня 2000 року;
 • відомості з власної пенсійної справи (для пенсіонерів) щодо суми призначеної пенсії, з урахуванням усіх встановлених надбавок, виду пенсії, закінчення строку виплати пенсії.

      Через веб-портал Пенсійного фонду громадяни можуть записатися на прийом до органу Пенсійного фонду з можливістю вибору часу, зручного для відвідування Фонду, подати звернення та скаргу до органів Пенсійного фонду, замовити необхідні довідки тощо.

    Звертаємо увагу громадян, що код заяви, отриманий в територіальному органі Пенсійного фонду для реєстрації на веб-порталі, надає доступ до  вашої конфіденційної інформації, тому передавати його стороннім особам забороняється. Також звертаємо увагу, що під час реєстрації на особисту введену громадянином електронну адресу надійде лист, необхідний для підтвердження реєстрації. Після підтвердження реєстрації, надійде повідомлення веб-порталу про успішне завершення реєстрації та буде надано інтерфейс входу на веб-портал. Тільки за цієї умови реєстрація є здійсненою і громадяни можуть користуватися  електронними сервісами Пенсійного фонду.

      Веб-портал Пенсійного фонду постійно розвивається, щоразу пропонуючи своїм користувачам нові послуги. Користуючись електронними послугами, ви зможете спостерігати за впровадженням додаткових сервісів та першими користуватися наданими можливостями.

      У найближчій перспективі на веб-порталі Пенсійного фонду України буде створено можливість для:

- замовлення та отримання в електронному вигляді довідок та/або витягу з відомостей реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування з використанням перевірочних кодів (для користувачів, які зареєстровані на веб-порталі та ідентифіковані за допомогою електронного цифрового підпису);

- замовлення послуги інформування за допомогою СМС-повідомлення, електронної пошти тощо;

- звернення про призначення (перерахунок) пенсії в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису, подання документів в електронному(сканованому) вигляді;

- доступу в особистому кабінеті застрахованої особи до інформації про здійснення пенсійних виплат;

- надання послуги із автоматизованого розрахунку прогнозного розміру пенсії за даними, наявними в Реєстрі застрахованих осіб, та самостійно внесеними даними з трудової книжки;

- звернення до Контакт-центру Пенсійного фонду України тощо.

      Будьте сучасними, долучайтеся до електронних послуг Пенсійного фонду України!

 

Яндекс.Погода
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
 • В м.Мирнограді проведено зустріч з трудовим колективом В м.Мирнограді проведено зустріч з трудовим колективом

  .

 • У м.Мирнограді проведено виїзний прийом громадян У м.Мирнограді проведено виїзний прийом громадян

  06 березня 2018 року заступником начальника управління Пенсійного фонду України в м.Димитрові Донецької області Інною Іванівною Яценко проведено виїзний прийом громадян у Відокремленому підрозділі «Вузол виробничо-технологічного зв`язку» державного підприємства «Мирноградвугілля».

 • Виїзні прийоми Виїзні прийоми

  14.03.2018 об 11.00 у Димитровському виробничому управлінні водопровідно – каналізаційного господарства комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» відбудеться виїзний прийом громадян першим заступником начальника управління Пенсійного фонду України в м. Димитрові Ларисою Іванівною Лисенко з метою надання індивідуальних консультацій.

 • Все новости