У м.Мирнограді проведено виїзний прийом громадян

06 березня 2018 року  заступником начальника управління Пенсійного фонду України в м.Димитрові Донецької області Інною Іванівною Яценко  проведено виїзний прийом громадян у Відокремленому підрозділі «Вузол виробничо-технологічного зв`язку» державного підприємства «Мирноградвугілля».

Під час прийому працівники звертались з питаннями щодо підвищення розміру пенсій з жовтня 2017 року, документів, необхідних для призначення пенсії та переходу з одного виду на інший,  розміру страхового стажу, порядку внесення виправлень до трудових книжок та випадків коли необхідно підтверджувати наявний трудовий стаж відповідними довідками.

Інна Іванівна довела до відома присутніх інформацію щодо оновлення версії Веб-порталу Пенсійного Фонду України, розповіла про функціонування сторінки управління у соціальній мережі Facebook, за допомогою якої кожний охочий зможе залишити свої повідомлення, пропозиції та ознайомитись із змінами у сфері пенсійного забезпечення, про роботу громадської приймальні за принципом “єдиного вікна” та про роботу телефонної “гарячої лінії”. 

 

 

Яндекс.Погода
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
 • В м.Мирнограді проведено зустріч з трудовим колективом В м.Мирнограді проведено зустріч з трудовим колективом

  .

 • У м.Мирнограді проведено виїзний прийом громадян У м.Мирнограді проведено виїзний прийом громадян

  06 березня 2018 року заступником начальника управління Пенсійного фонду України в м.Димитрові Донецької області Інною Іванівною Яценко проведено виїзний прийом громадян у Відокремленому підрозділі «Вузол виробничо-технологічного зв`язку» державного підприємства «Мирноградвугілля».

 • Виїзні прийоми Виїзні прийоми

  14.03.2018 об 11.00 у Димитровському виробничому управлінні водопровідно – каналізаційного господарства комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» відбудеться виїзний прийом громадян першим заступником начальника управління Пенсійного фонду України в м. Димитрові Ларисою Іванівною Лисенко з метою надання індивідуальних консультацій.

 • Все новости