Як зробити електронний тендер на продаж лісу-кругляку?

Подання електронного тендеру зараз є типовим процесом закупівель у державному секторі – простіше кажучи, це означає використання Інтернет-порталу для проведення всіх елементів тендерної процедури.

Електронний тендер – це те саме, що і тендерний процес у паперовій формі, крім того, що вправи проводяться в Інтернеті . Основи тендеру на контракт не змінилися, але спосіб, яким потрібно взаємодіяти з покупцем, змінився, і тепер він повинен бути більш впорядкованим для компанії, яка подає заявки на контракт.  Переглянути список активних тендерів можна на сайті sale.ueex.com.ua.

Огляд процесу електронних торгів:

 • Орган влади опублікує повідомлення про контракт, включаючи посилання на Інтернет-портал, який вони використовують для проведення торгів. Вони також нададуть детальну інформацію про безпосередню контактну особу.
 • Зареєструватись або увійти на портал, щоб висловити свою зацікавленість і отримати доступ до повного тендерного пакету.
 • Використати портал для всіх питань спілкування та роз’яснень з покупцем.
 • Або завантажити документи, або працювати в Інтернеті безпосередньо на порталі, щоб написати свою заявок. Варто скласти проект у документі Word і скопіювати відповідь на портал після завершення.
 • Після того, як заявка буде завершена, завантажити та подати свою заявку до закінчення терміну.
 • Використати портал для подальшої кореспонденції щодо заявки та остаточного повідомлення про результат.
 • Залишатися підписаним на порталі, щоб знати про майбутні можливості контракту з тим самим покупцем.

Детальніше дізнатися про проведення торгів на продаж лісу-кругляку можна на сайті sale.ueex.com.ua/news/aukcion-z-prodazhu-neobroblenoqi-derevyny-na-prozorro-prodazhi.

Чому покупці використовують електронну торгівлю?

Система електронних тендерів була введена для того, щоб зробити традиційний процес подання заявок у друкованому вигляді більш впорядкованим та прозорим. Використання Інтернет-порталу дозволяє покупцеві спілкуватися з усіма учасниками торгів одночасно, використовуючи функції повідомлення чи роз’яснення, забезпечуючи справедливість та прозорість у процесі електронного тендеру. Як правило, менше залучається адміністратора як для покупців, так і для постачальників, оскільки метод електронного тендеру менш обтяжливий з точки зору оформлення документів. Для участі в торгах організації не передбачається проектування, друк та розміщення заявки на папері.

Це також означає, що потрібно дотримуватися правил. Органу легше перевірити, чи всі документи були завантажені, і чи дотримано часові рамки. Якщо не дотримано встановленого терміну, заявка не буде прийнята в Інтернеті, а вікно порталу закриється. Знову ж таки, це означає, що процес є справедливим і існують однакові правила для всіх учасників торгів.

Перехід на електронний метод означає, що постачальники можуть знайти все, що їм потрібно знати про контракт чи покупця, в одному місці. Зазвичай існують функції перевірки попередніх подань заявок та доступу до сховища вкладень та документів – якщо торгівля відбувається регулярно, це може заощадити трохи часу та сил.

Що це означає для учасників торгів?

Для всіх організацій, які регулярно проводять електронні тендери для укладання контрактів, слід мати на увазі ряд речей:

 • Переконатися, що було ознайомлено з порталами, якими можна буде користуватися або. Перевірити, якими порталами користуються покупці, і створити обліковий запис.
 • Регулярно перевіряти функції повідомлень на порталі або сповіщення електронною поштою щодо будь-якої інформації про існуючі або потенційні тендерні контракти – це типовий спосіб зв’язку, і покупець навряд чи зателефонує або надішле друковану інформацію.
 • Записати всі деталі журналу, якщо потрібно увійти на портал для чогось нагального.
 • Дізнатися про хитрощі торгівлі. Наприклад, іноді підрахунок слів з’являється лише після того, як починається вводитися текст у текстові поля, тому варто перевірити це перед тим, як почати писати.
 • Переконатися, що вхід в систему здійснено та подано свій електронний тендер за досить багато часу – нерідкі випадки, коли портали аварійно завершують роботу або не реагують, якщо вони особливо зайняті безпосередньо до закінчення терміну.
 • Можливо, доведеться диференціювати іншими способами – Інтернет-портали часто вилучають рамки для проектування і можуть бути передбачуваними. Потрібно дійсно продати свою компанію лише у формі написання заявок та доказів.