Які варіанти заготівлі лісу можна знайти на аукціонах в системі ProZorro. Sale

Необроблена деревина – це один з популярних лотів на електронних майданчиках, що акредитовані в системі ProZorro. Sale. Важливо пам’ятати, що деревина, як і будь-які інші види товарі, представлених в аукціоні, може бути заготовлена різними методами.

На сьогодні, на аукціонах частіше за все можна зустріти позиці з продажу лісу-кругляку, хоча це не є єдиний можливий спосіб заготовки деревини. Ви можете перейти за посиланням www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/prodazha-lesa-kruglyaka-na-ofitsialnoj-ploshadke-prozorrosale й ознайомитись з цим більше детально.

Які види заготівлі деревини можна знайти на аукціонах

Почати варто з того, де взагалі можна знайти лоти з продажу деревини. Щоб отримати доступ до таких пропозицій, вам потрібно попередньо зареєструватися на одному з електронних майданчиків. Окремо можна винести сервіс sale.uub.com.ua. УУБ – це один з найбільш популярних майданчиків і в його надійності можна навіть не сумніватися.

Що стосується варіантів заготівлі лісу, то можна виділити три основні способи, а саме:

  • Хлистовий – такий тип заготівлі складається з декількох етапів. Спочатку, дерева проходять стадію рубки, після чого наступає етап обрізки сучків. Далі, залишається лише провести процес трелювання хлистів до того місця, де буде відбуватися завантажування деревина спеціальною технікою;
  • Сортиментний – такий тип заготівлі деревини не обходиться без використання відразу з двох типів техніки. Є спеціальне обладнання, за допомогою якого деревина проходить стадію початкової обробки, після чого ця деревина вже потрапляє до аукціону;
  • Цілими деревами – це один з найцікавіших та розповсюджених варіантів заготівлі лісу. Відмінність полягає в тому, що відразу відбувається валка дерев, після чого вони складаються в спеціальні трелі і уже в такому вигляді направляються до того місця, де буде відбуватися обрізка сучків й подальше завантаження деревини для відправлення до замовника.

Варто зазначити, що коли мова йде про аукціони з продажу необробленої деревини, момент заготівлі також повинен братися до уваги. Тому, якщо у вас виникає питання подібного характеру, ви завжди маєте можливість його задати організатору тендеру.

Як варіант, завжди можна звернутися до технічної підтримки та проконсультуватися по тих питанням, на які ви маєте бажання отримати відповідь.